AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya
gri-renk-enduestriyel-tarz-koridor-ve-hol-fotograflari-best-awning-company-conifer
İkizler Branda
Branda ve Tente
Sistemleri

Kaliteli branda ve tente sistemleri üretiyoruz.

2009103_ext_night_2628
ikizler yeni mağaza (1)
previous arrow
next arrow

Hizmetlerimiz

İkizler Branda’nın profesyonel hizmletlerini tanıyın.

Fiyat Sor
Tüm Hizmetlerimiz

30 Yıllık Tecrübe

Bizi Tanıyın

30 yıllık tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz

İkizler Branda olarak biz 25 yıl önce çıktığımız yolculuğumuzda Sakarya halkına ve müşterilerimize verdiğimiz değerle müşterilerimizin ihtiyacına yönelik balkon kaplama, şeffaf kaplama, körüklü tente, mafsallı tente, kartal tente, motorlu tente ve fındık brandası gibi çeşitli ürün ağımızla çeyrek asırdır olduğu gibi her zaman hizmetinizdeyiz…

Vizyonumuz

İkizler Branda ürünlerimiz sayesinde insanların en fazla vakit geçirdikleri mekanları her türlü istenmeyen dış etmenlerden koruyarak daha keyifli ve kullanışlı alanlar yaratarak ulaşmak niyetindeyiz.

İkizler Branda Nedir

İkizler Branda San. Ve Tic. Ltd. Şti.  1998 yılında İlhan KOBAK ve profesyonel ekibi tarafından Sakarya’da kurulan ve 25 yıldan uzun süredir Sakarya ilinde ve Sakarya ilinde Hendek, Adapazarı, Serdivan, Arifiye, Geye, Akyazı, Ferizli, Erenler, Hendek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Karapürçek, Sapanca ve Pamukova da dahil olmak üzere bütün ilçelerine Şeffaf Balkon Kaplaması, Kış Bahçesi, Fındık Brandası, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Motorlu Tente gibi her türlü Branda ve Tente hizmeti veren, kaliteli hizmet anlayışını vizyon edinmiş ve çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş bir işletmedir.

İkizler Branda İLK ve TEK Şubesi ile Adapazarı Kuzey terminali Karşısında Özpaş Market Yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Başka şubesi olmayan İkizler Brandaya 0264 281 46 87 numaralı sabit hattan veya 0535 866 92 85 numaralı cep telefonundan kolaylıkla ulaşabilir, ev ve iş yerleriniz için yaptırmak istediğiniz branda ya da tente modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizlere ikizler.branda adıyla Facebook ve Instagram üzerinden ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarımızdan da aklınızdaki soruları sorabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz

İkizler Branda olarak Branda ve Tente sektöründe 25 yılı aşan tecrübemizle geniş renk yelpazemiz ve ürün çeşitlerimizle Sakarya’da Kuzey Terminali karşısındaki İLK ve TEK şubemizde hizmet vermekteyiz.

Sakarya’da Hendek, Adapazarı, Serdivan, Arifiye, Geyve, Akyazı, Ferizli, Erenler, Hendek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Karapürçek, Sapanca ve Pamukova ilçeleri başta olmak üzere Sakarya’nın bütün ilçelerinde ev ve iş yerlerine Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Kartal Tente, Motorlu Tente, Fındık Brandası, Şeffaf Balkon Kaplaması, Kış Bahçesi, Kümes Brandası, Araba Çadırı, Tır Çadırı ürünlerimizden yaptırmak isteyen müşterilerimize İkizler Branda güvencesiyle sunuyoruz.

İkizler Branda olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre branda ve tente ile üretilebilecek bütün ürünleri, istediğiniz renk ve modelde üretiyor, ücretsiz ölçüm ve montaj hizmetimizle müşteri memnuniyetini her zaman en üst noktada tutmayı amaçlıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Ölçüm Hizmeti

İkizler Branda olarak Sakarya’da branda ve tente hizmeti almak isteyen müşterilerimize tamamen ücretsiz keşif ve ölçüm hizmeti vermekteyiz. Ölçüm işlemi nasıl yapılmaktadır?; Öncelikle Sakarya ve Arifiye, Hendek, Geyve, Pamukova, Ferizli, Serdivan ve Erenler ilçeleri başta olmak üzere Sakarya’nın bütün ilçelerinde ev ve işyerlerine branda veya tente modellerimizden yaptırmak isteyen müşterilerimizin ve montaj ekibimizin uygun olduğu tarihler belirlenerek randevu oluşturulur. Daha sonra İkizler Branda ölçüm ve montaj ekibinde çalışan profesyonel ekip arkadaşlarımız branda veya tente modellerinden birisinin uygulanacağı alanın ölçülerini dikkatli bir şekilde alır.

Ölçü alınırken dikkat ettiğimiz en önemli detaylar; projeksiyon ve dış erişim konusudur. Projeksiyon kavramı; yaptırmak istediğiniz Körüklü Tenteni veya Mafsallı tentetenin uygulanacağı alandaki açılabileceği miktarı ifade etmektedir. Dış erişim kavramı ise; tentenizi kullanırken ne kadar açabileceğinizi tanımlamak için kullanılan bir kavramdır.

Ölçü alınırken dikkat edilen konulardan bir diğeri ise tentenizin açıldığı başlangıç noktasından en son uca kadar ulaşabilme kapasitesidir. Son olarak eğim açısı olarak ta adlandırılan ve tentenin kullanılacağı alana göre değişkenlik gösteren düşme profili de ölçüm ekibimiz tarafından hesaplanarak not alınır ve ölçüm işlemi tamamlanmış olur. Ölçüm işlemi sonrasında veya öncesinde seçeceğiniz kumaş ve renk ile size özel hazırlanan branda ve tenteleriniz ile evinizde ya da iş yerlerinizde modern bir görünümün yanı sıra yeni bir yaşam alanına da sahip olabilirsiniz.

Araç Garajı

İkizler Branda olarak Sakarya’da branda ve tente hizmetlerimizin yanında yeni ürünümüz olan Araç Garajı hizmeti vermekteyiz.
Ne işe yarar?
İkizler Branda Araç Çadırı, araçları dış etkenlerden korumak için kullanılan seyyar garaj çözümüdür. Hafif ve taşınabilir yapıya sahip olup, aracın güneş, yağmur, kar, toz ve kuş pislikleri gibi dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu otopark garajı, aracın değerini korurken bakım maliyetlerini de azaltır ve uzun vadede aracınıza sağlam bir koruma sağlar.
İkizler Branda Araç Garajı, galvaniz boru adı verilen çinko kaplı çelik borulardan oluşur. Bu kaplama sayesinde borular, paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklı hale gelir. Bu özellikleri sayesinde galvaniz borular, dış etkenlere karşı uzun süreli dayanıklılık sağlar, böylece bu araba garajı aracınızı güvenli bir şekilde korur. Sağlamlığı ve dayanıklılığına rağmen ekonomik bir seçenektir. Diğer sabit garajlara göre daha düşük maliyetli olmalarının yanı sıra, taşınabilir olmaları da kurulum ve taşıma maliyetlerini azaltır. Bu şekilde aracınızı korumanın maliyetini düşürerek bütçenize dost bir çözüm sunar. İkizler Branda Araç Garajı sayesinde araçlarınız için hem ekonomik hem de dayanıklı bir araç brandasına sahip olabilirsiniz.

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights