AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

Bizi Tanıyın

Sakarya’nın En İyi Branda ve Tente Firması

Çeyrek asırlık tecrübemizle İLK ve TEK mağazamızda yüzlerce mutlu müşteri edinmenin haklı gururu ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Sakarya Branda

İlhan Kobak

Hakkımızda


Misyonumuz

Kaliteli bir yaşam herkesin hakkı. İkizler Branda olarak biz bu görüşle 25 yıl önce çıktığımız yolculuğumuzda Sakarya halkına ve müşterilerimize verdiğimiz değerle her zaman yenilikçi, kaliteli ve zengin içerikli ürünlerimiz ve tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikamız ile siz değerli müşterilerimize evlerinizde ve iş yerlerinizde kaliteli zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratmaya çalışıyoruz. Bu misyon doğrultusunda Sakarya’da müşterilerimizin ihtiyacına yönelik balkon kaplama, şeffaf kaplama, körüklü tente, mafsallı tente, kartal tente, motorlu tente ve fındık brandası gibi çeşitli ürün ağımızla çeyrek asırdır olduğu gibi her zaman hizmetinizdeyiz…

Vizyonumuz

İkizler Branda olarak vizyonumuz, misyonumuzdan ayrılamaz bir şekilde; insan yaşamını daha sağlıklı, değerli ve keyifle yaşanır hale getirmektir. Bu amaca ise ürünlerimiz sayesinde insanların en fazla vakit geçirdikleri mekanları her türlü istenmeyen dış etmenlerden koruyarak daha keyifli ve kullanışlı alanlar yaratarak ulaşmak niyetindeyiz. Aynı zamanda Sakarya halkının nezdinde kaliteden ve güvenilir hizmetten asla ödün vermeyen, alanında öncü bir marka haline gelmek en büyük hedefimizdir. 

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights