AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

Mafsallı Tente

MAFSALLI TENTE

İkizle Brandanın kaliteli ham madde ve titiz işçiliği ile ürettiği ürünlerden sadece birisi olan mafsallı tente yıllardır müşterilerimizin en çok ilgisini çeken ürünlerden bir tanesidir. Mafsallı tenteler kullanım alanı en geniş tente modellerimizden birisidir. Özellikle estetik ve şık görünümü ile kullanılan alanları güneş, yağmur gibi dış faktörlerden koruyan mafsallı tenteler aynı zamanda kullanıldıkları mekana farklı bir hava da katmaktadırlar.

İkizler Branda’nın sunduğu 12 ay taksit seçeneği, müşterilerin ödemelerini kolaylaştırıyor. Özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde, bir kerede ödeme yapmak müşterileri zorlayabilir. Ancak taksit seçeneği sayesinde, ödemeler daha küçük taksitler halinde yapılabiliyor. Bu sayede, müşteriler istedikleri ürünlere sahip olurken, aynı zamanda bütçelerini de kontrol altında tutabiliyorlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, hem Sakarya’nın tüm ilçelerindeki müşteriler, hem de Sakarya ili çevresinde ki İllerde yaşayan kişiler İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

Ölçü almak ve sipariş vermek için tıklayın

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights