AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

Kartal Tente

Kartal Tente

Kartal tente iki yöne açılan ve kapanan bir mekanizmaya sahip olduğu için ve açılıp kapanma şekli kartal kanadına benzediği için kartal tente adını almıştır. Geniş alana sahip restoran, bahçe, kafe ve kaldırım gibi alanları kar, yağmur, güneş, rüzgar gibi doğal etkilerden korumak amacıyla kullanılmaktadır.

İkizler Branda’nın sunduğu 12 ay taksit seçeneği, müşterilerin ödemelerini kolaylaştırıyor. Özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde, bir kerede ödeme yapmak müşterileri zorlayabilir. Ancak taksit seçeneği sayesinde, ödemeler daha küçük taksitler halinde yapılabiliyor. Bu sayede, müşteriler istedikleri ürünlere sahip olurken, aynı zamanda bütçelerini de kontrol altında tutabiliyorlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, hem Sakarya’nın tüm ilçelerindeki müşteriler, hem de Sakarya ili çevresinde ki İllerde yaşayan kişiler İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

Ölçü almak ve sipariş vermek için tıklayın

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights