AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

Motorlu Tente

MOTORLU TENTE

İkizler Branda’nın motorlu tentesi bir mekanizma ile çalışan ve özel borusunun içindeki motoru ile açılıp, kapanabilen bir tente ve gölgelendirme mekanizmasıdır. Motorlu tenteleri kurumsalda restoran, kafe, dükkan gibi işletmeler kullanabildiği gibi bireysel de teras, kış bahçesi veya balkon gibi alanlarını kapatmak isteyen müşterilerimizde tercih etmektedir. Tamamen müşterilerimizi isteklerine göre kullanım imkanı sunan motorlu tentelerimiz, istenilen alanlara göre özel olarak üretilmektedirler.

İkizler Branda’nın sunduğu 12 ay taksit seçeneği, müşterilerin ödemelerini kolaylaştırıyor. Özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde, bir kerede ödeme yapmak müşterileri zorlayabilir. Ancak taksit seçeneği sayesinde, ödemeler daha küçük taksitler halinde yapılabiliyor. Bu sayede, müşteriler istedikleri ürünlere sahip olurken, aynı zamanda bütçelerini de kontrol altında tutabiliyorlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, hem Sakarya’nın tüm ilçelerindeki müşteriler, hem de Sakarya ili çevresinde ki İllerde yaşayan kişiler İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

Ölçü almak ve sipariş vermek için tıklayın

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights