AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya
Sakarya Fransız Sabit Tente

Fransız Sabit Tente

FRANSIZ SABİT TENTE

Fransız (Sabit) Tente dayanıklı bir kumaş veya alüminyum çıta kapağı ile kaplanmış çerçeveden oluşan kapı, veranda veya pencerenin üzerindeki bir bina duvarına sabit bir konumda tutturulan tentelere denir. Fransız sabit tente sistemlerinin tasarımı ve imalatı müşteri tarafından belirlenerek açılış eğimi ve saçak yüksekliğine göre yapılmaktadır. Her parçası titiz ve özenli mimari çalışmalar sonucunda dizayn edilerek adeta büyüleyici bir tasarım kazandırılmıştır. Hafif yapısı sayesinde montaj kolaylığı sağlayarak tente sistemlerinin montaj imkanını olmadığı mekanlarda alternatif çözümler sunmaktadır.

  • Fransız Tenteler sabit olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle malzemeleri her türlü şartlara dayanacak şekilde üretilmiştir.
  • İç kısım, kubbe, uzun kubbe ve çeyrek yuvarlak gibi bir dizi farklı sabit tente stili arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Sabit tente düz bir kenara sahip olabilir, gevşek veya sabit bir saçak içerebilir.
  • Sabit tenteler farklı amaçlara uygun geniş bir boyut yelpazesine ve zengin renk, güzel desen, özel tasarım kombinasyonlara sahiptir.
  • Sabit bir tente takmak, işletme konumunuzu vurgulamanın şık bir yoludur ve markanızı geliştirmek için işletme adınızı veya logonuzu yerleştirmek için mükemmel bir yer sağlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, Sakarya‘nın tüm ilçelerindeki müşteriler, İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

İkizler Branda müşterilerine sunduğu 12 ay taksit seçeneğiyle birlikte, kaliteli ve dayanıklı ürünleri uygun fiyatlara alma fırsatı sunuyor. Müşteriler, bütçelerini zorlamadan istedikleri ürünlere sahip olabiliyorlar. İkizler Branda‘nın sunduğu bu avantajlar sayesinde, marka müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, Sakarya’da önde gelen markalardan biri haline gelmiştir.

Ölçü almak ve sipariş vermek için tıklayın

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights