AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

Fransız Sabit Tente

FRANSIZ SABİT TENTE

Fransız (Sabit) Tente dayanıklı bir kumaş ve Demirden oluşur. kapı veya pencerenin üzerindeki bir bina duvarına sabit bir konumda tutturulan tentelere denir. Ölçülere özel üretim yapılmaktadır. Her parçası titiz ve özenli mimari çalışmalar sonucunda dizayn edilerek adeta büyüleyici bir tasarım kazandırılmıştır. Cafe, restoran ve kapı girişlerine Dekorasyon, yağmurdan korunma ve gölge amacıyla kullanılır

  • Fransız Tenteler sabit olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle malzemeleri her türlü şartlara dayanacak şekilde üretilmiştir.
  • Sabit tenteler farklı amaçlara uygun geniş bir boyut yelpazesine ve zengin renk, güzel desen, özel tasarım kombinasyonlara sahiptir.
  • Sabit bir tente takmak, işletme konumunuzu vurgulamanın şık bir yoludur ve markanızı geliştirmek için işletme adınızı veya logonuzu yerleştirmek için mükemmel bir yer sağlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, Sakarya‘nın tüm ilçelerindeki müşteriler, İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar

İkizler Branda müşterilerine sunduğu 6 ay taksit seçeneğiyle birlikte, kaliteli ve dayanıklı ürünleri uygun fiyatlara alma fırsatı sunuyor. Müşteriler, bütçelerini zorlamadan istedikleri ürünlere sahip olabiliyorlar. İkizler Branda‘nın sunduğu bu avantajlar sayesinde, marka müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, Sakarya’da önde gelen markalardan biri haline gelmiştir.

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights