AdresKuzey Terminali Karşısı ÖZPAŞ Yanı No:150/A Adapazarı-Sakarya

KARPUZ TENTE

Karpuz Tente

İkizler Branda, karpuz tente ürününü hizmetlerine eklemiştir. İşletmelerinizin dış kısımlarına ve camekan kısımlarına şık bir görüntü katarak yağmurdan korumak amacıyla kullanılmaktadır.

Karpuz tente, son derece popüler bir açık hava ekipmanıdır. Adı, rengi ve şekli nedeniyle su karpuzu şeklinde tasarlanmıştır. Bu tente tipi, genellikle güneş altında korunmak için kullanılır ve hafif yağmurlar ve hafif rüzgarlar gibi hava şartlarına karşı koruma sağlar. Karpuz tente, üstü açık bir çadırdan daha az koruma sağlar. Ancak daha hareketli ve taşınabilir olmaları nedeniyle avantajlıdır.

Karpuz tente, polyester kumaş gibi suya dayanıklı ve UV korumalı malzemelerden yapılmış örtülerle kaplanır. Bu kumaş türü, özellikle yaz aylarında güneşi bloke etmek için idealdir. Taşıyıcı yapıları genellikle çelik, alüminyum ve bazen fiberglastan yapılır. Tente, çıkarılabilir tente ayakları arasında kablo veya ip ile gerilir. Bu, tente yapısının yere sabitlenmesine ve sağlam bir şekilde durmasına yardımcı olur.

Karpuz tente avantajları arasında taşınabilirlik, kurulumunun kolaylığı ve hafif bir yapıya sahip olmaları sayılabilir. Ayrıca açık hava alanlarında kullanılmaları nedeniyle, insanlar yaz aylarında plajlarda, bahçelerde, parklarda, göl kenarlarında, açık hava konserlerinde ve festival alanlarında genellikle bu tente türünü tercih ederler.

Ayrıca, İkizler Branda müşterilerine sunduğu 12 ay taksit seçeneği ile birlikte, yüksek kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara satın alma fırsatı sunuyor. Müşteriler, ödemelerini taksitler halinde yaptıkları için, ürünlerin fiyatını tek seferde ödemek zorunda kalmıyorlar.

İkizler Branda, Sakarya’nın Adapazarı ilçesindeki müşterilerine hizmet vermenin yanı sıra, Serdivan, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Taraklı ve Akyazı gibi diğer ilçelerdeki müşterilerine de hizmet sunuyor. Bu sayede, Sakarya‘nın tüm ilçelerindeki müşteriler, İkizler Branda’nın kaliteli ürünlerinden ve müşteri odaklı hizmet anlayışından faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

İkizler Branda, müşterilerine sunduğu 12 ay taksit seçeneğinin yanı sıra, ürünlerindeki kalitesiyle de öne çıkıyor. Kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği branda ürünleri, müşterilerinin uzun yıllar kullanabilecekleri dayanıklılıkta ve estetik görünüme sahip. Bu sayede, müşteriler İkizler Branda’dan aldıkları ürünleri uzun yıllar kullanarak, yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirebiliyorlar.

Sonuç olarak, karpuz tente, açık hava etkinliklerinde rahat bir dinlenme alanı sunan güzel ve pratik bir seçenektir. Suya dayanıklı polyester kumaştan yapılmış örtüler ve hafif taşıyıcı yapıları vardır. Hava şartlarına karşı koruma sağlamak ve taşınabilir ve kolay bir kurulum yapmak için idealdirler. Karpuz tenteler, yaz aylarında dışarıda geçirilen zamanlarda güzel bir deneyim sağlamak için mükemmel bir çözümdür.

Karpuz tente fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında tente boyutu, kullanılan malzemenin kalitesi, tasarım, kurulum zorluğu ve bulunduğunuz coğrafi konum gibi etkenler yer almaktadır. Örneğin, daha büyük boyutlu bir karpuz tente daha fazla malzeme ve işçilik gerektirdiğinden daha pahalı olabilir. Aynı şekilde, daha kaliteli malzemeler kullanılan bir karpuz tente de daha yüksek fiyatlı olabilir.

Ölçü almak ve sipariş vermek için tıklayın

× Whatsapp
Verified by MonsterInsights